Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Ресурсы секций/Студенты и молодые профессионалы/Праведність в професії – Віктор Вознюк [відео]

Праведність в професії – Віктор Вознюк [відео]

Праведність в професії – Віктор Вознюк [відео]

Церкву можна порівняти із автомобільною заправкою — наше реальне життя проходить не в церкві, а в суспільстві.

Суть Божого плану полягає в тому, щоби я був незмінний всюди – і в Церкві, і в суспільстві. Професія — це місце, де ми можемо реально проявити свою духовність і реально вплинути на суспільство. В нашому суспільстві є професії, які вважаються менш привабливими, але насправді всі вони важливі. Є професії, де дуже важливо, щоби у них були присутні християни: вчителі, лікарі, фармацевти.

«І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям!» (Кол.3:23)

Нам нав’язали формат, що поклоніння Богу відбувається в церкві, на сцені, під гарну музику. Але насправді поклоніння Богу відбувається й тоді, коли ми, як фахівці, якісно виконуємо свою роботу.

profession

Апостол Павло говорить: «Ви наш лист, написаний у наших серцях, якого всі люди знають і читають!» (2Кор.3:2)

Ви маєте налаштуватись, приготуватись до того, що опанування професії — це тривалий і непростий процес.

Роблячи те, що корисне, своїм прикладом ви зможете сказати про Ісуса.

Вибирати професію потрібно із трьох факторів: «Хочу», «Можу» і «Потрібно».

Сьогодні люди потребують кращих послуг, кращого виробництва, кращої якості — і ми можемо її дати! Бог шукає людей — хто буде праведним? Хто стане іншим в професії?

Віктор Вознюк — завідуючий відділом освіти Церкви християн віри євангельської України, керівник і співавтор трьох учбових посібників: «Засади віровчення Церкви ХВЄ України», «Богослужбова практика Церкви ХВЄ України», а також посібника для молоді «Юність в об’єктиві». Член експертної ради при Верховній Раді України міжфракційної депутатської групи за духовне відродження України. Разом із дружиною Аллою виховує трьох синів.

Наверх