Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/В Луцьку відбулося свято сім'ї

В Луцьку відбулося свято сім'ї

В Луцьку відбулося свято сім'ї

Уже увосьме у Луцьку відбувся Фестиваль сім’ї.

Сотні лучан на другий день Трійці, 28 травня, прийшли цілими родинами в центральний парк міста відпочити та перевірити свою сім’ю на міцність.

luck 1

Програма свята містила декілька головних акцентів. При вході в парк розмістили головну сцену дійства, де виступали запрошені гості – композитор, джазовий виконавець Сергій Рибак, популярна співачка Rulada та переможці конкурсу «Християнська пісня року» Олександр та Віта Ліванцови. Вздовж основної алеї облаштували зони активного відпочинку. Щось цікаве для себе там могли знайти як діти, так і батьки.

luck 2

Малеча мала змогу пострибати на батуті, з’їсти морозиво чи солодку вату, взяти участь в одному з численних майстер-класів та побавитися великими мильними бульбашками. Для татів організували вже звичне змагання “Супертато”. Чоловікам довилося тягти справжній автомобіль.

luck 3

Як розповіла організаторка заходу Альона Юхимчук, Фестиваль сім’ї покликаний подарувати людям свято, позитивні емоції, налаштувати їх, змотивувати, допомогти з ідеями, як вони можуть проводити час разом та, звичайно, підняти авторитет батьків як мами й тата.

luck 4

Більше про захід читайте на офіційному сайті ВСЦЄХБ.

Наверх