Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/В Києві вже вдруге пройшов День Подяки

В Києві вже вдруге пройшов День Подяки

В Києві вже вдруге пройшов День Подяки

Вчора, 23 вересня, вже другий рік поспіль на центральній вулиці України пройшов День Подяки.

На Хрещатику зібралися представники різних протестантських деномінацій з усієї України для того, щоб подякувати Богу за сім’ю, здоров’я, врожай, освіту, життя та багато інших благословінь, якими наш Творець обдарував нас. Тисячі людей взяли участь у цьому заході.

Усе розпочалося зі спільного ранкового богослужіння, де присутні разом прославили Бога та дякували Йому. Пастори церков повели людей у молитвах благословіння та подяки за різні сфери життя в Україні. Хрещатик переповнила чудова святкова атмосфера, а жива музика та багатоголосний спів дали гарне налаштування для усього свята.

Після служіння протягом усього дня на території Дня Подяки найрізноманітніші християнські служіння представили різні локації, де присутні могли дізнатися багато корисної інформації, взяти участь у конкурсах, послухати пісні, свідоцтва, а також пограти зі своїми дітьми чи просто поспілкуватися. Були представлені різні шоу та інтерактиви. Заключним у програмі Свята Подяки став гала-концерт за участі українських та зарубіжних виконавців, а також мотиваційних спікерів.

podyakafest1

podyakafest2

podyakafest3

Фото: https://www.facebook.com/Podyaka.org/.

Наверх