Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/В Черкасах відбувся Різдвяний молитовний сніданок [фото]

В Черкасах відбувся Різдвяний молитовний сніданок [фото]

В Черкасах відбувся Різдвяний молитовний сніданок [фото]

10 січня в Черкасах відбувся Різдвяний молитовний сніданок.

На заході були присутні представники культури, депутати обласної та міської ради, представники виконавчої влади, військовослужбовці та священнослужителі.

«Такими заходами ми хочемо згуртувати черкащан навколо духовних і моральних цінностей, які важливі для всього світу. Сніданки, коли ми читаємо Священне Писання, дають нам наснагу щоб робити добрі справи... Тому дуже важливо, щоб на ці сніданки приходили ті люди, від яких щось залежить при змінах в житті суспільства», - зазначив керуючий Черкаської єпархії ПЦУ митрополит Іоан.

Організатори заходу - Черкаський обласний Рух Реформації за підтримки Ради Християнських церков Черкаської області. Остання була створена нещодавно. До неї ввійшли представники від протестантських, православних та греко-католицьких церков.

«Протягом чотирьох з половиною років Рада церков та релігійних організацій в Черкаській області взагалі не працювала, проте представники всіх конфесій прагнули співпраці. Врешті з ініціативи протестантських церков ми зібралися. І початком нашої роботи і є сьогоднішній молитовний сніданок», - поділився голова Черкаського обласного Руху Реформації, Валерій Бєляєв.

Під час молитовного заходу запрошені виконавці співали різдвяні пісні. Священнослужителі читали Біблію, а також разом з усіма присутніми, молилися за Україну та область.

На початку сніданку зі словами настанови до присутніх звернулися: керуючий Черкаської єпархії ПЦУ митрополит Іоан, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ отець Юліан, священнослужитель Черкаської єпархії отець Микола, Голова Черкаського обласного об'єднання церков євангельських християн -баптистів Черкаської області Василь Фурта. З вітальним словом до учасників молитовного сніданку звернувся заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

Своїми думками про важливість духовності та християнських цінностей в суспільстві поділилися: громадський діяч та письменниця, депутат обласної ради Валентина Коваленко, директор департаменту політики та гуманітарної освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко, голова профспілки підприємців «Солідарність» Ольга Ракова та обласний військовий комісар, полковник Євген Курбет.

Доповідачам Черкаський обласний Рух Реформації подарував Біблії.

«Все що стосується духовного об’єднання, підтримки, це завжди корисно, воно необхідно. З перших днів війни ми зіткнулися з потребою духовної підтримки наших військовослужбовців», - зазначив Євген Куберт.

Всі учасники молитовного сніданку мали змогу долучитися до проекту Рукописна Біблія, номінованого в Національний реєстр рекордів України.

В найближчих планах Черкаського обласного Руху Реформації та Ради християнських церков провести в Черкасах форум «Церква та суспільство», форуми сім’ї в районних центрах області та організовувати молитовні сніданкив районах та області.

cherkasy 1

cherkasy 2

cherkasy 3

cherkasy 4

cherkasy 5

cherkasy 6

cherkasy 7

cherkasy 8

Фото: Сергій Халупінський, В’ячеслав Артеменко

За матеріалами R500_Cherkasy.

Наверх