Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/У Києві відбулася Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей [фото]

У Києві відбулася Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей [фото]

У Києві відбулася Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей [фото]

Вже втретє Києвом пройшлася Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей.

Цьогоріч вона зібрала близько 10 тисяч людей (за різними оцінками, від 7 до 12 тисяч) – це приблизно втричі більше як минулорік.

Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей пройшла у суботу, 2 червня, від Софійської площі через Майдан Незалежності і до Верховної Ради.

khoda kyiv 1

Гасло ходи звучало: «Щаслива родина – здорова Україна!». Вона мала на меті звернути увагу суспільства та влади на моральні і духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

khoda kyiv 2

Учасники ходи поширювали спеціально надруковані інформаційні флаєри, в яких організатори ґрунтовно виклала свою позицію щодо проблем державної сімейної політики та своє бачення ї вирішення. Зокрема, учасники Ходи пропонують об’єднати зусилля влади і громадськості для підготовки молоді до подружнього життя і відповідального батьківства, що має стати ключем до вирішення демографічної кризи та популяризації усиновлення сиріт, реагування на проблематику абортів і домашнього насильства.

khoda manifest

khoda kyiv 4

Участь у Ході взяли глави та повноважні представники різних церков та об’єднань.

khoda kyiv 3

Підготовлено Прес-центром СЄЛФ за матеріалами Інституту релігійної свободи та УЦХВЄ.

Наверх