Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/Парламентські комітети надали відповіді на петицію щодо захисту сім'ї

Парламентські комітети надали відповіді на петицію щодо захисту сім'ї

Парламентські комітети надали відповіді на петицію щодо захисту сім'ї

Парламентські комітети надали відповіді на петицію щодо захисту сім'ї, яка набрала понад 25 тисяч підписів громадян України на сайті Верховної Ради України.

У відповідях, зокрема, йдеться:

«Національна стратегія у сфері прав людини та План дій щодо її реалізації готувалась у відкритому режимі з залученням широких кіл громадськості. На стадії підготовки цих документів проводилось громадське обговорення...

Інформуємо, що у звіті про стан виконання Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини за період 2017 року... щодо підпункту 6 пункту 105, яким передбачено розроблення та подання на розгляд Кабінету Міністрів України законопроекту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав... зазначено: «Виконання не можливе».

petition

В Україні з 2005 року діє Закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», статтею 21 якого, зокрема, передбачено, що навчальні заклади забезпечують: підготовку та видання підручників, навчальних посібників, вільних від стереотипних уявлень про роль жінки і чоловіка; виховання культури ґендерної рівності, рівного розподілу професійних і сімейних обов’язків» (Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Г. Немиря).

«Члени Комітету підтримують пропозицію щодо ухвалення закону про державну підтримку та захист традиційних сімейних цінностей» (Голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму А. Палатний).

petition1

«Статтею 39 Конституції України передбачено, що громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування. Право на мирні демонстрації є основою демократії і може бути обмежено тільки судом у порядку, передбаченому чинним законодавством. А відтак будь-які законодавчі ініціативи, спрямовані на обмеження такого права, є неконституційними» (Голова Комітету з питань культури і духовності М. Княжицький).

Усі відповіді доступні за посиланням https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070?page=1.

Наверх