Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/Наприкінці листопада у Києві відбудеться Сьомий Східноєвропейський Лідерський Форум [фото]

Наприкінці листопада у Києві відбудеться Сьомий Східноєвропейський Лідерський Форум [фото]

Наприкінці листопада у Києві відбудеться Сьомий Східноєвропейський Лідерський Форум [фото]

З 29 листопада по 2 грудня 2017 року в Києві відбудеться сьомий Східноєвропейський Лідерський Форум.

Форум – це платформа для християнських лідерів різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів, спрямованих на євангелізацію східноєвропейських народів та їхніх культур.

Протягом чотирьох днів роботи Форуму близько 70 авторитетних спікерів зі Східної та Західної Європи, а також зі Сполучених Штатів Америки представлять 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.

Формат СЄЛФ передбачає ранкові та вечірні пленарні сесії, секції, семінари, круглі столи, майстер-класи і ток-шоу.

У 2016 році СЄЛФ був присвячений підготовці до масштабного святкування 500-річчя Реформації і протягом усього 2017 року команди християн пов'язаних з Форумом зробили дуже багато різних проектів, спрямованих на Реформацію Церкви і суспільства.

У цьому році на Форумі Фокус-тема: Реформація триває! Мета організаторів Форуму, сприяти тому, щоб розпочаті в 2017 реформаційні проекти стали системною частиною постійної роботи Церкви.

На Форумі буде представлено 12 секцій: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Церква і соціальне служіння», «Церква і громадянське суспільство».

"У наш час перед Церквою в Східній Європі стоять два виклики: один регіональний, а другий глобальний, і обидва пов'язані з духовно-світоглядними, а також суспільно-політичними перетвореннями, які переживають наші країни і світ в цілому" – сказав засновник і директор СЄЛФ Ярослав Лукасік. "Перший виклик стосується питань збудування національної культури народів Східної Європи і тут найбільшим завданням є декомунізація, а також реакція на погрози з боку ідеології «русского мира». У цій сфері Церква покликана до найактивнішого збудування національних культур на основі християнських цінностей і біблійного світогляду. Другий виклик стосується збереження християнських фундаментів європейської цивілізації. Спочатку модернізм, а потім ідеї постмодернізму піддали цей фундамент серйозній ерозії. І модернізм, і постмодернізм відображені в різних версіях ліберальної теології, яка продовжує підривати основи християнської віри на території самої Церкви. Форум від самого початку свого існування фокусувався на цих питаннях, намагаючись знайти практичні шляхи для вирішення нагальних проблем. До речі, сама програма R500, в яку Форум цілком влився, є прекрасною відповіддю на обидва ці виклики. Святкування річниці Реформації повертає Церкву і суспільство до біблійних основ нашої цивілізації. І що не менш важливо, вказує на ідеї Реформації, як дорожню карту для глибинних змін в Україні, а також євроінтегрує українців в традиційну християнську Європу".

eelf2016 1

eelf2016 2

eelf2016 3

eelf2016 4

eelf2016 5

eelf2016 6

Будь ласка, реєструйтесь на сайті: 2017.forumeast.eu.

Ресурсний сайт: forumeast.eu

Сайт події: 2017.forumeast.eu

Пишіть нам на: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25.

Прес-центр СЄЛФ.

Наверх