Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/День подяки, Всеукраїнський велопробіг та підсумковий Форум Реформації відбудуться цієї осені

День подяки, Всеукраїнський велопробіг та підсумковий Форум Реформації відбудуться цієї осені

День подяки, Всеукраїнський велопробіг та підсумковий Форум Реформації відбудуться цієї осені

Засідання Ради євангельсько-протестантських церков України (РЄПЦУ) проходило 13 червня в Ірпені.

На чолі з головуючим Валерієм Антонюком у засіданні взяли участь одинадцять представників Церков та гості: голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць, голова Центрального оргкомітету R500 Павло Унгурян та інші.

Насамперед обговорювали питання державно-церковних відносин, зокрема, розглянули законопроекти, що стосуються свободи віросповідання.

Щодо запланованих заходів, особлива увага зосереджувалась на масштабному Дню подяки 17 вересня у центрі Києва. Свято Подяки розподілене на ранкове богослужіння (10:00-12:00), Фестиваль служінь на Хрещатику (13:00-18:00), вечірню програма за участю Ніка Вуйчича (18:00-21:30). Для ефективної підготовки обрано і затверджено структуру оргкомітету, що включає відповідальних за усі напрями роботи. Серед них такі: програмний, музичний, технічний, соціальний, юридичний, телевізійний, волонтерський, молитовної підтримки і душеопікунства, а також відділ безпеки, інтерактивних майданчиків і зв’язків з громадськістю.

Кількома днями раніше до Дня подяки проходитиме Всеукраїнський автопробіг Реформації. Аби проголосити Євангеліє в 24 областях і запросити українців на Свято подяки 17 вересня, п’ять колон зі стартом у різних містах України рухатимуться за узгодженим маршрутом. Також із помісними церквами, що знаходяться на території обраних маршрутів, заплановано проведення різнопланових заходів: молитовних, інформаційно-просвітницьких і соціальних. Зустріч усіх колон — «променів» — автопробігу відбудеться на святкуванні Дня подяки в Києві 17 вересня.

Третя, підсумкова подія Року Реформації, — урочистий форум за участю ключових євангельських служителів України і світу. Його проведення заплановане на 30-31 жовтня та 1 листопада. Напередодні підсумкового форуму «Реформація: уроки історії та завдання на майбутнє», 29 жовтня, проходитимуть урочисті зібрання у церквах Києва та області за участю іноземних делегацій.

r500 2017 1

r500 2017 2

r500 2017 3

Джерело: R500.ua.

Наверх