Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/Черкаський обласний Форум сім'ї відбувся 15 жовтня

Черкаський обласний Форум сім'ї відбувся 15 жовтня

Черкаський обласний Форум сім'ї відбувся 15 жовтня

15 жовтня пройшов Черкаський обласний Форум сім'ї.

Девіз заходу «Щаслива родина - міцна Україна». Близько 300 учасників Форуму зібралися для того, щоб разом означити основні виклики, з якими сьогодні зіткнулася українська родина, побачити їхні витоки та разом шукати практичні шляхи захисту сімейних цінностей як на рівні держави, так і на рівні області.

Перша частина Форуму почалася з пленарної сесії, під час якої запрошені доповідачі представили своє бачення проблематики у сімейній сфері. Експерт з питань сімейних відносин Адріан Буковинський окреслив сучасний стан української родини, навів не дуже втішну статистику щодо батьківства у нашій країні, але також розповів і про ініціативи, завдяки яким ця ситуація може змінитися на краще. Директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик (Ярослав Лукасік) розповів про ідейне підґрунтя та перспективи сексуальної революції, яка сьогодні руйнує суспільство.

На заході були присутні священики, які представляють різні християнські конфесії. Вони також поділилися словом настанови для учасників Форуму. До речі, серед тих, хто брав участь у заході були також представники місцевої влади та освітяни. Це є важливим аспектом, адже питання захисту сім’ї сьогодні вимагає комплексних зусиль церкви, влади, науковців, педагогів та інших фахівців.

Під час панельної дискусії, яка також стала частиною дообідньої програми Форуму, учасники поділилися своїм баченням практичних шляхів зміцнення сім’ї та особистим життєвим досвідом у побудові гарних сімейних стосунків.

Після обідньої перерви учасники Форуму сім’ї перейшли до практичної частини, під час якої були представлені різні місцеві проекти, спрямовані на підтримку сімей, материнства, батьківства, всиновлення, профілактичні заходи у школа та інші. Це допомогло присутнім побачити широкий спектр можливостей для того, щоб бути залученим у захист інституції сім’ї на місцевому рівні, об’єднавши зусилля для більшої ефективності.

Своєрідним резюме заходу було прийняття Резолюції учасників «Обласного Форуму сім’ї». Присутні одноголосно погодилися підтримати звернення до громадськості, закладів освіти, церков, органів місцевого самоврядування та органів центральної влади щодо подальшого сприяння розвитку та захисту інституції сім’ї; проведення подібних форумів на районних рівнях у Черкаській області; залучення у різнопланові просімейні заходи; збереження на законодавчому рівні визначення про шлюб як про такий, що ґрунтується на взаємній згоді чоловіка та жінки; а також ряд інших положень.

Редакція «Християн для України» висловлює подяку Регіональному оргкомітету Руху Реформації та його очільнику Валерію Бєляєву (Валерій Бєляєв) за гарно організований захід та натхнення для подальшого розвитку діяльності, спрямованої на захист сім’ї, найпершого та найважливішого інституту, який створив Бог.

family forum 1

family forum 2

family forum 3

family forum 4

family forum 5

Наверх