Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію [фото]

Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію [фото]

Біля ратуші у Львові встановлено стенди, що розповідають про Реформацію [фото]

В рамках святкування Року Реформації служіння «Східноєвропейська Реформація» продовжує реалізовувати різноманітні проекти по усій країні.

Завдяки старанням пасторів міста Львова з початку серпня в самому центрі міста біля входу в мерію з'явилися унікальні інформаційні стенди, які відразу привернули увагу городян і гостей. У популярній формі інфографіки - у фактах, цифрах і особах - на стендах представлена історія європейської Реформації і її грандіозного впливу на цивілізацію, а також євангельська суть Реформації.

Залізна завіса, цензура і тотальна фальсифікація історії в СРСР стали причиною того, що сучасні українці мало цікавляться світовою та національною історією в порівнянні з іншими європейцями. Тому подібний просвітницький проект є дуже важливим в освяченні правди, в подоланні упереджених суджень про євангельські церкви, у формуванні в українців здорового світогляду і розуміння того, як істина здатна впливати на всі сфери життя країни.

ГО «Східноєвропейська Реформація» безкоштовно надає макети стендів для друку всім, хто бажає поставити їх в своєму місті.

Номер телефону офісу 097 003 14 25.

R500 Lviv 1

R500 Lviv 2
R500 Lviv 3

R500 Lviv 4

R500 Lviv 5

R500 Lviv 6

R500 Lviv 7

R500 Lviv 8

Веб-сайт "Християни для України".

Наверх