Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости

Новости

В Киеве 16 и 17 июня состоится социально-духовное мероприятие "Украина - Корея. Фестиваль Реформации" [фото, видео]

В Киеве 16 и 17 июня в помещении Дворца спорта и на прилегающей к нему территории состоится социально-духовное комплексное мероприятие «Украина - Корея. Фестиваль Реформации».

Подробнее ...

Завершён процесс перерегистрации статута Украинской церкви христиан веры евангельской (УЦХВЕ)

В связи с необходимостью перерегистрации статутов и на основании предварительных решений Правления, Комитета ЦХВЕУ и съездов, юридическое название украинского пятидесятнического братства «Всеукраинский союз церквей христиан веры евангельской-пятидесятников» изменено на «Украинска Церковь Христиан Веры Евангельской" (УЦХВЕ).

Подробнее ...

У Сумах Реформація помирила місцевих політиків та об’єднала конфесії

Гострі дискусії та спільні точки дотику, історичні екскурси та сучасні проблеми – перша науково-практична конференція з міжнародною участю «Протестантська Реформація на Сумщині» стала подією духовно-культурного життя області.

Подробнее ...

В Тернополі відбулася науково-практична конференція до 500-річчя Реформації [відео]

В Тернополі 27-28 квітня на базі національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася Всеукраїнська науково практична конференція на тему: «Протестантські церкви у контексті вітчизняної історії та суспільних трансформацій» (до 500-ліття Реформації).

Подробнее ...

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко зустрівся з Уляною Супрун та підтримав концепцію реформ у медицині

В п’ятницю, 7 квітня 2017 року Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України та радник Міністра Станіслав Грещишин відвідали Головний офіс ЦХВЄУ.

Подробнее ...

Віруючі різних Церков молилися разом за мир в Україні та перемогу над агресором [відео]

У Києві та в обласних центрах по всій Україні священнослужителі та віруючі різних Церков об'єдналися у молитві за перемогу та мир.

Подробнее ...