Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Анонсы/Всеукраїнський цілорічний марафон посту та молитви «Преображення України» почнеться у січні [відео]

Всеукраїнський цілорічний марафон посту та молитви «Преображення України» почнеться у січні [відео]

Всеукраїнський цілорічний марафон посту та молитви «Преображення України» почнеться у січні [відео]

У рамках Року Реформації усі віруючі країни запрошуються приєднатися до Всеукраїнського цілорічного марафону посту та молитви, присвяченого реформації людей, церков та суспільства нашої держави. 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік усі протестантські церкви України «стоятимуть у проломі» в молитвах за свій край.

Цілі Всеукраїнського молитовного марафону: реформація сердець українців, реформація Церкви України, реформація суспільства і країни. У Біблії ми знаходимо чимало інструкцій щодо преображення суспільства, і одним із найпотужніших інструментів, які Господь дав для цього Церкві, є молитва. «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!» (Єз.22:30). Саме ревні та щирі молитви святих слугували тому, щоби змінилася звичайна течія історії.

Сьогодні Господь шукає заступників, які стануть у проломі за Україну. За пробудження та каяття народу, за преображення кожної сфери суспільства, за процвітання і розвиток усіх сфер держави.

Навіть Сам Господь Ісус більш як 2000 років тому прийшов завдяки заступництву. Симеон та Анна довгий час молилися про прихід Месії. Народ ізраїльський благав Небо про звільнення з єгипетського рабства. Мартин Лютер та інші реформатори були людьми молитви. Джон Нокс був почутий у своїй місіонерській молитві: «Боже, дай мені Шотландію, або я помру». Навіть королева Шотландії говорила, що вона боїться його молитов більше, ніж усіх армій Європи.

Господь промовив: «І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край! Тепер очі Мої будуть відкриті, а уші Мої наставлені на слухання молитви цього місця» (2Хр.7:14,15). Ваша особиста молитва може вплинути на хід історії України, якщо Ви ретельно і постійно перебуватимете в молитві. У виломі за наш Край!

Територіальна організація молитовного марафону.

У кожній області марафон посту та молитви розпочинається в неділю о 18:00 з міжцерковного молитовного служіння і закінчується наступної неділі о 20:00 загальним молитовним служінням.У кожній добі 11 молитовних варт по дві години кожна та одне загальне молитовне служіння (яке проходить кожного дня в вечірній час з 18:00 до 20:00), теж дві години. Всього 24 години.У кожній молитовній варті беруть участь мінімум п’ять заступників (один із них — відповідальний за варту лідер).

Як кожен із нас може взяти участь у марафоні?

Повідомити пастора чи молитовного координатора в своїй церкві про бажання взяти участь у молитовному марафоні та записатися на конкретні молитовні варти.Прийти за 10 хвилин до призначеного часу для спільної молитви з попередньою молитовною вартою.Разом зі своєю церквою взяти піст (мінімум одну добу).Брати участь у щоденних загальних молитовних служіннях.

Графік Всеукраїнського цілорічного марафону посту та молитви на 2017 рік та контакти заходу доступні на сайті R500.ua.

 

 

Наверх