Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Анонсы/ДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖІННЯ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА РЕФОРМАЦІЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ R500

ДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖІННЯ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА РЕФОРМАЦІЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ R500

ДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖІННЯ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА РЕФОРМАЦІЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ R500

2017 рік став унікальним в історії Євангельської Церкви в Україні. Майже всі євангельські деномінації об’єднались для відзначення 500-річчя Реформації.

Починаючи з літа 2016 року і до кінця 2017, відбулися тисячі різноманітних проектів у сфері просвітництва, євангелізації, медіа тощо.

Служіння «Східноєвропейська Реформація», маючи 16-річний досвід у реалізації проектів, пов’язаних з Реформацією у Східній Європі, зіграло ключову роль у відзначенні ювілею.

ПРОСВІТНИЦТВО

Важливим аспектом у відзначенні 500-річчя Реформації було донесення сутності самої Реформації як до християнської, так і світської аудиторії.

Християнська аудиторія

Лекції і семінари на 37 мотиваційних конференціях

c4u1

Більше 100 проповідей на тему Реформації, сказаних проповідниками служіння «Східноєвропейська Реформація» за півтора року в церквах України. Здебільшого проповідувалась тема: «5 ідей, що змінили світ, чи можуть змінити сьогодні Україну?», а також кілька інших послань.

Семінари на 9 молодіжних кемпах. Серед них 3 кемпи були безпосередньо організовані нашою командою та були присвячені Реформації.

c4u2

Світська аудиторія

c4u3

Ми виступили на 11 академічних конференціях та лекціях в університетах на тему Реформації.

c4u4

Показ фільму «Лютер». Служіння «Східноєвропейська Реформація» викупило права на показ фільму протягом 6 місяців в кінотеатрах України. Був зроблений інструктаж щодо проведення заходів, пов’язаних з переглядом фільму. Багато церков по всій Україні організовували сеанси цього художнього фільму в просвітницьких та євангелізаційних цілях.

MЕДІА

Медіа-проекти зіграли ключову роль у відзначенні ювілею Реформації в Україні. Ресурси служіння «Східноєвропейська Реформація» щодня забезпечували ефір різноманітними матеріалами на тему Реформації.

C4U.ORG.UA

Наш веб-сайт «Християни для України» був створений спеціально для початку Року Реформації.

c4u5

Сторінка та група «Християни для України» на Facebook

R500.UA

Офіційний сайт Р500 та Сторінка Р500 на Facebook, на яких ми регулярно публікуємо свої матеріали.

forumeast.eu/ua

Ресурсний веб-сайт Східноєвропейського Лідерського Форуму. Від початку існування сайту було розміщено багато статей на тему Реформації.

КАЛЕНДАР РЕФОРМАЦІЇ

Щодня ми готуємо коротку статтю про те, що сталося в цей день в історії протестантських церков. На середину лютого 2018 р. ми маємо близько 400 таких статей.

Відео

6 п’ятихвилинних відео з посланням про християнський світогляд у різних аспектах суспільного життя (на Facebook ці короткі відео зібрали сумарно до 300,000 переглядів)

Ток-шоу, статті, інфографіки, картинки з цитатами та багато іншого...

c4u6

Східноєвропейський Лідерський Форум

Східноєвропейський Лідерський Форум присвячені Ювілею Реформації та реалізації проектів R500. У 2016 році прийняло участь 600 євангельських лідерів з України та інших країн регіону. Приблизно така ж кількість учасників була на Форумі в 2017 році.

Школа Реформації

2 модулі такої школи проведено в березні та квітні 2017 року. У школі взяли участь 370 учасників. Вона містила 12 секцій, а її метою була практична реалізація проектів R500 у 2017 році і надалі.

c4u7

Завдяки програмі святкування Реформації Церква в Україні отримала унікальну можливість для реалізації своєї місії в загальнонаціональному масштабі. Українські євангельські християни сприймають Рік Реформації не лише як акцію, але заявляють про готовність продовжувати системну роботу з поширення біблійної Істини в усіх сферах життя суспільства.

Служіння «Східноєвропейська Реформація», ціллю якого є виконання Великого доручення Христа в народах Східної Європи, продовжує роботу над просвітницькими та медійними проектами. Однак особливий фокус буде зроблений на формуванні євангельських лідерів, спроможних нести християнський світогляд у публічне поле.

Більше про діяльність служіння "Східноєвропейська Реформація" - дивіться на нашому сайті Християни для України.

Наверх