Menu
RSS
logo
You are here:Home/News/У Києві відбувся перший обласний «Форум сім’ї»

У Києві відбувся перший обласний «Форум сім’ї»

У Києві відбувся перший обласний «Форум сім’ї»

18 грудня у Києві відбувся перший обласний «Форум сім’ї».

Його організатором виступив громадянський рух Київської області «За сім’ю». Цей захід підтримала Київська ОДА, обласна рада та низка урядових і неурядових організацій, а також Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Учасниками «Форуму сім’ї» стали, зокрема, експерт з питань сімейної політики Адріан Буковинський, народний депутат України Павло Унгурян, пастор церкви «Благодать» і меценат Андрій Мартинов, старший єпископ Української церкви християн віри євангельської Михайло Паночко, директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик.

Учасники форуму обговорювали Національну сімейну стратегію, наявні вітчизняні програми і ресурси, а також ділилися практичним досвідом щодо формування свідомого батьківства та укріплення інституту сім’ї.

Михайло Степанович Паночко зауважив на тому, що сьогодні сім’я і сімейна політика повинна стати частиною політики національної безпеки і оборони. Як і інші священнослужителі, він підкреслив, що світ почне змінюватись на краще, коли українські сім’ї почнуть втілювати Божий задум в особистому життя і в суспільстві. Така країна стане сильною морально, духовно і почне процвітати!

Як підсумок Форуму була прийнята Резолюція про звернення до органів центральної і місцевої влади, на захист прав сім’ї в Україні. Також було представлено план заходів із розвитку інституту сім’ї у Київській області на 2019 рік.

kyiv family forum 1

kyiv family forum 2

kyiv family forum 3

kyiv family forum 4

kyiv family forum 5

Статтю підготовлено за матеріалами сайту УЦХВЄ. Фото взято зі сторінки події у Facebook.

back to top