Menu
RSS
logo
Вы тутГалоўная/Навіны/Стратегічна нарада Руху Реформації відбулася в Києві [фото]

Стратегічна нарада Руху Реформації відбулася в Києві [фото]

Стратегічна нарада Руху Реформації відбулася в Києві [фото]

В четвер, 15 листопада, у Києві відбулася стратегічна нарада Руху Реформації.

В приміщенні бенкетного холлу Regent Hill зібрались християнські лідери, служителі церков, представники бізнесу та народні депутати України для того, щоб підвести підсумки діяльності оргкомітету Руху Реформації в 2018 році і спланувати майбутній 2019 рік.

Учасники наради вислухали доповіді керівників відділів Центрального оргкомітету, які розповіли про реформацію різних сфер суспільного та церковного життя. До прикладу, Всеукраїнському молитовному марафону була присвячена доповідь координатора проекту «Україна, що молиться» і голови Альянсу «Україна за сім’ю» Віталія Орлова; про реформацію у сфері політики та управління говорив мер міста Збараж Роман Полікровський; старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв звернув увагу на соціальне служіння.

Із промовами перед учасниками наради виступили також голова РНБОУ Олександр Турчинов і народні депутати України Оксана Білозір та Павло Унгурян.

regent 1

Директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик розповів про діяльність, яку в межах Руху Реформації робила команда «Східноєвропейської Реформації». ГО «Східноєвропейська Реформація» (http://reformationsite.org) займається аналітичними і просвітницькими проектами в трьох напрямках. Перший напрямок — це Школа Реформації (http://c4u.org.ua/shkola-reformatsiyi/), захід, покликаний знайти, навчити та виростити лідерів, здатних доносити християнські цінності в різні сфери життя. Другий напрямок — це Східноєвропейський лідерський форум (http://2018.forumeast.eu, http://www.forumeast.eu/ua/), щорічний захід, який об’єднує християнських лідерів з України, Білорусі, Європи, США в одній платформі, що дозволяє поділитися досвідом, теорією і практикою служіння в різних сферах. Третій напрямок діяльності служіння ГО «Східноєвропейська Реформація» представляють медіапроекти «Християни для України», куди входить сайт «Християни для України» (http://c4u.org.ua), сторінка і група у Facebook (https://www.facebook.com/christians4ukr/, https://www.facebook.com/groups/1448337175403589/), де завжди можна знайти цікаві матеріали про християнство, патріотизм, історію. Зокрема, протягом 2017 року медіапроект «Християни для України» вів календар Реформації, оповідаючи про визначні дати історії.

За результатами наради наступний 2019 рік було оголошено роком посту і молитви. Справа Реформації не завершується.

Реформація продовжується!

regent 2

Прес-центр СЄЛФ.

уверх